ОГОЛОШЕННЯ

 

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради повідомляє, що в установі працює «Черговий кабінет» на території амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 1 за адресою: вулиця Тараса Шевченка, 1, I поверх (будівля залізничної поліклініки). Режим роботи: вихідні та святкові дні, з 9.00 до 13.00.

Адміністрація КНП "ЦПМСД" СМР

 

 

В зв'язку зі звільненням лікаря загальної практики-сімейної медицини амбулаторії №4 Прудкого В.І., прохання до пацієнтів, які уклали з ним декларацію в найкоротший термін укласти декларацію з іншим лікарем.

Адміністрація КНП "ЦПМСД" СМР

 

 

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Смілянської міської ради повідомляє що з 01.04.2019 лікар загальної практики – сімейний лікар Горшкова Наталія Григорівна буде працювати в кабінеті 405 амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 3 за адресою: вулиця Героїв Холодноярців 82а, IV поверх (будівля Смілянської міської поліклініки).

Адміністрація КНП "ЦПМСД" СМР

 

 

 В зв'язку зі звільненням лікаря загальної практики-сімейної медицини амбулаторії №3 Локоткової І.О., прохання до пацієнтів, які уклали з нею декларацію в найкоротший термін укласти декларацію з іншим лікарем.

Адміністрація КНП "ЦПМСД" СМР

 

 

Шановні пацієнти! Адміністрація КНП «ЦПМСД» СМР повідомляє про зміни телефонів в амбулаторіях:

  • Амбулаторії № 1 та № 2 (вул. Т.Шевченка, 1) – 5-16-09 (реєстратура);
  • Амбулаторія № 3 (вул. Героїв Холодноярців, 82а) – 5-16-03(зав. амбулаторії);
  • Амбулаторія № 4 (вул. Героїв Холодноярців, 82а) – 5-16-04 (зав. амбулаторії);
  • Амбулаторія № 5 (вул. Незалежності, 79) - 5-16-05 (реєстратура);
  • Амбулаторія № 6 (вул. Кармелюка, 78) –5-16-01 (реєстратура);
  • Амбулаторія № 7 (вул. Соборна, 120) - 5-16-02.

Адміністрація КНП "ЦПМСД" СМР